Odkryj Uroki Gruzji !!!

  1. Bogactwo Kultury i Historii: Zwiedzanie Tbilisi, stolicy Gruzji, gdzie połączysz się z historią i nowoczesnością. Wizyta w Mtskheta, starożytnej stolicy Gruzji i miejscu wpisanym na listę UNESCO,  gdzie znajdują się piękne kościoły i klasztory.
  2. Przygoda w Przyrodzie: Wyprawa do Kazbegi National Park, gdzie podziwiasz majestatyczne góry Kaukazu.Spacer po Kutaisi, drugim co do wielkości mieście Gruzji, z piękną architekturą i zabytkami, oraz jedynym w swoim rodzaju Bazarze z gruzińskimi specjałami .
  3. Kulinarne Doznania: Degustacja słynnych chinkali (gruzińskich pierogów) i khachapuri (serowego placka).

    Poznanie tradycji winiarskich w regionie.

  4. Relaks na Wybrzeżu Morza Czarnego: Opcjonalnie przedłuż wycieczkę o kilka dni i odwiedź  Batumi, urokliwe miasto nad Morzem Czarnym  Dlaczego warto wybrać naszą wycieczkę?

Specjalizujemy się w organizowaniu małych kilkuosobowych wycieczek dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości podróżników.

Wygodny transport, i profesjonalne przewodnictwo, oraz opieka organizatorów wycieczki przez 24h na dobę, to nasza dewiza.

Podróżujemy po rejonach Zakaukazia,

w tym: Gruzji, Armenii, czy Azerbejdżanie,

gdzie pod naszym przewodnictwem i opieką możesz odkrywać piękno, historię i kulturę tych krajów, smakować regionalnych potraw i wina,

oraz poznawać obyczaje ich mieszkańców.

Wycieczki dopasowujemy indywidualnie do oczekiwań i preferencji uczestników grupy wyjazdowej,

Możesz wybrać temat swojej podróży, np. przyroda, kultura, historia, aktywny wypoczynek, bądź inny dowolny, a my zaprojektujemy dla Was indywidualny program wycieczki, czas i miejsce.

Indywidualne podejście, pełna elastyczność, chcesz pojechać ze Znajomymi, Przyjaciółmi, Rodziną?

Zorganizujemy wycieczkę tylko dla Waszej kilkuosobowej Grupy.

AgaMatrip – Twoje marzenia – nasza Pasja !!!

Zarezerwuj już dziś!

Skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 510 073 773, lub +48 506 082 195,  lub napisz wiadomość  agamatrip@gmail.com

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Gruzja czeka na Ciebie!

Zostaw pierwszy komentarz